
Газовий балон 8л з пальником Пікнік.
- Готово до відправки
- Код: 00058
1 199 ₴
Примус газовий
Комплект газовий. полнооб'емной п'ятилітровий балон заправляється на АГЗС та в газових господарствах. Однієї заправки газового комплекту досить на кілька тижнів використання. При цьому вартість однієї години роботи комплекту у багато разів нижче ніж у плит і пальників з невеликими цанговими або різьбовими балонами-картриджами. Незамінна річ для туристів, автолюбителів і любителів кемпінгу. До балону можна підключати газові обігрівачі, редуктори, повітряні (покрівельні) пальника і ін. Вага пальника з балоном 3,2 кг + 2 кг газу.
Кожен балон оснащений краном-вентилем з запобіжним клапаном . Те-є: при сильному надлишку тиску (перегрів, перевищення норм заповнення побутових балонів і т.д.), просто відбувається безпечне підбурювання газу. Так як в аналогічних балонах зі звичайним краном при такій же ситуації-відбувається розрив балона, що призводить до непоправних наслідків.
Можливості використання газового комплекту
- для обігріву приміщень інфрачервоними і іншими газовими обігрівачами
- для укладання руберойду, швидкого прогрівання двигунів в зимовий період
- для побутових цілей
- для розігріву і приготування їжі
Обсяг балона 8 літрів
Робочий тиск 1,6 м / па
Заправка балона 2 кг
Мощность 2000 ват
Витрата газу (середній) -100 гр / год
Габарити: 300 * 220 * 230 мм
Діаметр пальника-210 мм
Обсяг балона 8 літрів
Робочий тиск 1,6 м / па
Заправка балона 3,5 кг
потужністю 2000 ват
Витрата газу (середній) -100 гр / год
Габарити: 380 * 230 * 220 мм
Комплектація :
Газовый баллон, выполненный из сверхпрочного металла
Кран-переходник
Конфорка
Ручка для переноса
Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Об`єм | 8000 мл |
| Сезон | Всесезонний |
| Вага | 4.1 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Витрата газового палива | 125 г/рік |
| П'єзорозпалювач | 0 |
| Матеріал газового пальника | Неіржавка сталь |
| Тип балона | Нарізний |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Типи палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| Вітрозахист | 0 |
| Газовий балон | 1 |
| Плита | 1 |
| Кейс для транспортування | Ні |
- Ціна: 1 199 ₴











